FAKT24


sviatok má , zajtra

  HÁDKA V EUROPARLAMENTE

  Drsná hádka v parlamente: Tento poslanec dostal záchvat, skončil v nemocnici! Je to s ním vážne?

  07.10.2016 13:20 / správy google+ twitter facebook

  Britský poslanec Európskeho parlamentu (EP) Steven Woolfe, ktorý včera v Štrasburgu omdlel po hádke s vlastnými kolegami zo Strany nezávislosti Spojeného kráľovstva (UKIP), uviedol vo vyhlásení, že sa cíti lepšie, ale zostáva cez noc v nemocnici na pozorovanie. Informovala o tom tlačová agentúra Reuters.

  Steven Woolfe lupa
  Woolfe skončil po hádke nehybne ležať na zemi. | news.com

  "CT vyšetrenie (počítačová tomografia) ukázalo, že v mozgu nie je žiadna krvná zrazenina," napísal europoslanec Woolfe vo vyhlásení, ktoré e-mailom odoslal hovorca UKIP. "V týchto chvíľach sa cítim veselší, šťastnejší a usmievam sa ako vždy. Preventívne si ma nechávajú v nemocnici na noc a čakajú ma druhé testy, aby sa lekári uistili, že je všetko v poriadku," uviedol Woolfe. 

    

  Europoslanec sa ďalej poďakoval zamestnancom europarlamentu a zdravotníkom, a tiež kolegom z UKIP, ktorí s ním boli aj v nemocnici v Štrasburgu. "Už sedím a vraj vyzerám dobre. Jediným následkom je teraz to, že mám trochu necitlivú ľavú stranu tváre," dodal. Hovorca UKIP uviedol, že Woolfe, ktorý dnes dovŕšil 49 rokov, omdlel a mal dva "záchvaty podobné epileptickým", ale testy nepreukázali žiadne krvácanie do mozgu. Agentúra AP zverejnila informácie, že Woolfe mal roztržku na stretnutí so straníckymi kolegami v EP, na čo skončil vo vážnom stave v nemocnici, kam ho previezli s podozrením na krvácanie do mozgu.

   

  Podľa ďalších médií Woolfe dostal od jedného z kolegov facku, udrel si hlavu a o niečo neskôr odpadol. Woolfe v stredu vyhlásil, že sa bude uchádzať o funkciu predsedu strany UKIP. V ten istý deň z funkcie odstúpila Diane Jamesová, ktorá stála na čele strany len 18 dní.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku