FAKT24


sviatok má , zajtra

  HROZIACA TRAGÉDIA

  Katastrofa minula Britániu. Strážca takmer zastrelil britskú Kráľovnú Alžbetu II.

  06.01.2017 01:01 / správy google+ twitter facebook

  Veľkú Britániu len tesne minula katastrofa obrovských rozmerov. Jeden zo strážcov Buckinghamského paláca, v ktorom žije britská kráľovná, si totiž Alžbetu II. pomýlil so zlodejom a takmer ju zastrelil.

  Kráľovná Alžbeta lupa
  Strážca takmer zastrelil britskú Kráľovnú Alžbetu II. | Facebook

  Kráľovná sa z času na čas prechádza po paláci aj v noci, keď trpí nespavosťou. A keďže je hlavou Veľkej Británie, tak ju nepretržite strážia ozbrojení bodyguardi. Podľa denníka The Times sa kráľovná z času na čas vo svojom kabáte prejde po paláci aj v noci. Keď to však urobila naposledy zabudla upozorniť strážcov.

    

   

   

  Jeden z nich v noci hliadkoval v paláci, keď uvidel tmavú postavu. Vytiahol zbraň a zakričal: „Kto je tam?“ Na jeho veľké prekvapenie sa ukázalo, že ide o kráľovnú Alžbetu II. „Do pekla, vaše veličenstvo, takmer som vás zastrelil,“ reagoval prekvapený policajt. Odpoveď kráľovnej však bola naozaj vtipná: „To je v poriadku. Nabudúce radšej dopredu zazvoním, aby ste ma nemuseli zastreliť.“ Opatrnosť policajtov je na mieste, keďže do paláca sa v minulosti už pokúsilo preniknúť viacero výtržníkov. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku