FAKT24


sviatok má , zajtra

  VTIPKÁR

  Putin bráni Trumpa: Máme najlepšie prostitútky na svete!

  19.01.2017 00:00 / správy google+ twitter facebook

  Ruský prezident Vladimír Putin sa rozhodol brániť česť novozvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa. Opäť odmietol obvinenia o tom, že by ruské tajné služby mali na Trumpa kompromitujúce nahrávky. Urobil to však naozaj zvláštnym spôsobom.

  Vladimir Putin lupa
  Vladimir Putin sa zastal Donalda Trumpa vskutku zvláštnym spôsobom. | Profimedia

  Putin povedal, že informácie o tom, že sa Trump stretol na moskovskom hoteli s prostitútkami a robil s nimi nehygienické veci, sú absolútny nezmysel. „Ľudia, ktorí si objednajú takéto falošné správy, ako sa teraz šíria proti novozvolenému prezidentovi, a šíria ich ďalej, sú horší ako prostitútky, pretože nemajú žiadne morálne zábrany."

    

   

  Podľa Putina kampaň vedená proti Trumpovi naznačuje rozsah morálnej degradácie na západe. Putin zo snahy podrývať Trumpovu autoritu nepriamo obvinil Obamovu administratívu. Podľa Putina, keď bol Trump pred pár rokmi v Moskve, tak bol nezaujímavý, pretože nikto ani len netušil, že má politické ambície. „To si niekto myslí, že monitorujeme každého amerického miliardára? To je nezmysel,“ povedal Putin novinárom. Na záver prejavu však prišla absolútna bomba, keď Putin obhajoval Trumpa naozaj bizarným argumerntom. „Ťažko sa mi verí tomu, že sa ponáhľal na hotel užiť s prostitútkami, aj keď tie naše sú bezpochyby najlepšie na svete,“ povedal Putin. A otázkou zostáva, odkiaľ ruský prezident vie, aké kvality majú ruské prostitútky.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku