FAKT24
  SKUTOČNÝ VZŤAH

  Macron sa naštval a prehovoroil o nenávisti k jeho manželke

  12.05.2017 19:05 / správy google+ twitter facebook

  Nahneval sa až tak, že všetkým nenávistníkom poslal poriadne štipľavý odkaz. Podľa neho za nenávistné reči môže homofóbia a nenávisť k manželstvu.

  macron lupa
  Emmanuel Macron so svojou manželkou. | sita

  Novozvolený francúzsky prezident Emmanuel Macron má už dosť nenávistných poznámok na adresu jeho manželky, ktorá je od neho o 24 rokov staršia. Nahneval sa až tak, že všetkým nenávistníkom poslal poriadne štipľavý odkaz. Podľa neho za nenávistné reči môže homofóbia a nenávisť k manželstvu.

    

  Macron prehovoril v rozhovore pre denník Le Parisien a nevyhol sa ani tomu, že ho viacerí obviňovali z toho, že je homosexuál a staršia manželka mu slúži ako krytie. „Ak by som bol o 20 rokov starší ako moja manželka, tak by si nikto ani na sekundu nepomyslel, že nemáme intímny život. A preto, že je odo mňa o 20 rokov staršia si mnohí myslia, že to nie je skutočný vzťah,“ povedal Macron.

   

  Za nenávistné reči môže podľa neho nenávisť k manželstvu a homofóbia. Macron svoju manželku Brigitte Trogneuxovú stretol , keď mal 15 rokov a študoval herectvo. Brigitte bola jeho učiteľkou a bola v tom čase vydatá. Pár sa zosobášil v roku 2007, keď mal Macron 30 rokov a jeho manželka 54. V novom Macronovom životopise sa píše o tom, že jeho rodičia utrpeli šok, keď sa dozvedeli, že ich syn randí s učiteľkou. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku