FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVÝ DOKUMENT

  PUTIN: Nikdy nemám zlý deň, nie som žena

  10.06.2017 11:04 / správy google+ twitter facebook

  Americký režisér Oliver Stone urobil pre svoj nový dokument o Edwardovi Snowdenovi rozhovor s ruským prezidentom Vladimírom Putinom.

  Putin lupa
  Putin nemá zlé dni. | sita

  Americký režisér Oliver Stone urobil pre svoj nový dokument o Edwardovi Snowdenovi rozhovor s ruským prezidentom Vladimírom Putinom. Putin sa v rozhovore venoval geopolitickým otázkam, ale prišlo aj na vtipnejšie odpovede.

    

  „Nie som žena, takže nemávam zlé dni. Nechcem nikoho uraziť, ale takto veci proste fungujú. Sú tu prirodzené cykly,“ povedal Putin narážajúc zrejme na to, že ženy sa musia potýkať s menštruáciou.

   

  Režisér Stone, ktorý má na svojom konte filmy JFK a Wall Street sa v priebehu dvoch rokov stretol s Putinom viackrát. Divákom ponúkne štvordielny dokument, ktorý by mal nahliadnuť aj do Putinovho súkromia. Dokument sa k divákom dostane práve v čase, keď sa rozoberá účasť Ruska v prezidentskej kampani a snaha Ruska pomôcť k víťazstvu Donaldovi Trumpovi.

   

  Putin sa vyjadruje aj k Snowdenovi: „Prvýkrát sme sa sním stretli v Číne. Dali sme mu azyl, pretože nám povedali, že je to osoba, ktorá bojuje za zachovanie ľudských práv.“ Problémom rozhovoru s Putinom je, že tón udáva ruský líder a Stone sa vôbec nesnaží overiť Putinove tvrdenia. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku