FAKT24


sviatok má , zajtra

  ČIERNA SOBOTA

  Obrovská tragédia na slovenských cestách: 7 mŕtvych po zrážke s kamiónom! Ženy sa vracali z Rakúska

  14.10.2017 07:26 / správy google+ twitter facebook

  Obrovská tragédia v sobotu ráno sa stala v okrese Prievidza. Dodávka sa tam zrazila s kamiónom a zahynulo 7 ľudí.

  Nehoda lupa
  Tragická nehoda | HaZZ

  7 mŕtvych, dvaja zranení! Strašná tragédia sa skoro ráno stala neďaleko Prievidze! Dnes pred 4 hodinou ráno bola ohlásená dopravná nehoda, ktorá sa stala v katastri obce Nitrica, okres Prievidza. Pri udalosti sa zrazilo jedno úžitkové vozidlo značky Opel Vivaro s kamiónom, pričom prvé zo spomínaných skončilo prevrátené na streche.

   

  Dopravná nehoda si vyžiadala 7 ľudských životov, ďalšie dve osoby sa zranili. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc, momentálne vykonávajú protipožiarne opatrenia na havarovaných vozidlách. "Dnes pred štvrtou hodinou ráno došlo k zrážke mikrobusu a kamiónu medzi Hornými Vestenicami a Nitrianskymi Sučanmi. Zahynulo 7 osôb z mikrobusu, ôsma bojuje o život v nemocnici. Šofér kamiónu je mimo ohrozenia života. Príčinu nehody vyšetrujeme," informovali policajti.

   

  V dodávke sa nachádzali ženy z rôznych kútov Slovenska, ktoré sa vracali z Rakúska. Tam mali pracovať ako opatrovateľky. Čo sa presne na ceste odohralo sa zatiaľ nevie. Jedna zo žien bojuje v nemocnici o život. 

   

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku