FAKT24
  KOHO ČAKÁ BASA?

  Vražedné tajomstvo! Odhalí Černák po Ruskovi desivú minulosť bývalého premiéra?

  08.11.2017 15:44 / správy google+ twitter facebook

  Bývalé veľké zviera Pavol Rusko už sedí v cele. Poslal ho tam mafiánsky boss Mikuláš Černák. A ten nekončí. Svoj bozk smrti má pripravený pre ďalšieho politika, ktorého označil pred policajnými vyšetrovateľmi. A je možné, že pôjde o poriadne veľký kaliber. Možno ten najväčší. Ide o bývalého premiéra Vladmíra Mečiara?

  Černák lupa
  Mikuláš Černák | sita

  “Rozhodol sa, že bude hovoriť o všetkom, čo vie. Má z minulosti skúsenosť, že spomenul dve politické kauzy, ku ktorým vedel rozprávať, jednou z nich bol pán Rusko. Na to mu bolo povedané, v tom období, aby sa do politiky nemiešal, že má dosť svojich vecí,” povedal Polák v relácii Pod lampou o výpovedi Černáka. Polák nechcel špekulovať, kto je druhým politikom, ktorého označil Černák. Povedal však, že ide o konkrétneho politika, ktorý už nie je činný.

   

  Lenže Černák už v minulosti aj verejne označoval politika, ktorého podozrieva z trestných činov. Ide o Vladimíra Mečiara.  Černák sa proti Mečiarovi ozval po jeho vystúpení v TA3. Mečiar popieral svoju účasť na zavlečení Michala Kováča ml. do cudziny. Černák to však vidí inak. “Za zavlečením Michala Kováča ml. do cudziny stál Vladimír Mečiar a vražda Roberta Remiáša úzko súvisí s týmto trestným činom. Je od neho zbabelý čin, že sa teraz všetko toto snaží hodiť na námestníka SIS, ktorý je mŕtvy a nevie sa postaviť k svojej minulosti chlapsky,” povedal vo zverejnenom videu Černák. Ten tiež naznačoval aj to, že Mečiar je za vraždou Róberta Remiáša. Bývalý premiér a predseda HZDS samozrejme obe tvrdenia odmieta.

   

  Paradoxne v súvislosti s Černákovým obvinením Pavla Ruska z objednávky vraždy vypovedala na polícii pravá ruka Vladimíra Mečiara Anna Mojžišová, kedysi známa ako Nagyová. Sťahuje sa teda kruh okolo Vladimíra Mečiara alebo má Černák v rukáve úplne iné eso?

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku