FAKT24
  JE MAMOU

  Dcéra kandidátky na prezidentku je druhýkrát mamou: Porodila synčeka Aidana!

  19.06.2016 00:00 / správy google+ twitter facebook

  Americká prezidentská kandidátka Hillary Clintonová sa stala po druhý raz starou mamou. Jej dcéra Chelsea (36) priviedla dnes na svet chlapčeka, oznámili šťastní rodičia na sociálnej sieti.

  Chelsea Clintonová lupa
  Dcéra exprezidenta USA je dvojnásobnou mamou. | Facebook

  Chelsea Clintonová je od roku 2010 vydatá za investičného bankára Marca Mezvinského, s ktorým žijú v New Yorku. Obaja už majú dcéru Charlotte, ktorá bude mať v septembri dva roky. Ich druhý potomok dostal meno Aidan.

    

  "Marc a ja sme zaplavení vďačnosťou a láskou," napísala Chelsea, ktorá aj s tehotenským bruškom opakovane vystupovala po boku svojej matky počas kampane. Hillary Clintonová reagovala aj v mene hrdého "dedka", exprezidenta Billa Clintona: "Tvoj otec a ja nemôžeme byť šťastnejší. Veľmi sa tešíme na spoznanie nášho druhého vnúčaťa." Aidan Clinton Mezvinsky je druhým dieťaťom, ktoré sa tento rok narodilo dieťaťu amerického prezidentského kandidáta.

   

  V marci dcéra pravdepodobného republikánskeho súpera demokratky Clintonovej v novembrových prezidentských voľbách Donalda Trumpa, Ivanka, porodila svoje tretie dieťa, syna, ktorému dali meno Theodore James. Informácie priniesli agentúry DPA a AP.

  pop | fakt24.sk

  Komentáre k článku