FAKT24
  KAUZA RUSKOVEJ VRAŽDY

  Rusko šokuje! Kto stojí za jeho obvinením? Nemusí to byť Černák!

  22.11.2017 00:04 / správy google+ twitter facebook

  V kauze údajnej objednávky vraždy Pavlom Ruskom sa poriadna zábava začne až teraz, keď sa Rusko dostal na slobodu. Už jeho prvé vyjadrenia totiž naznačujú, že nie je ochotný zmieriť sa s obvinením z objednávky vraždy Sylvie Volzovej. Chce zistiť kto si jeho obvinenie vymyslel a tvrdí, že to nemusí byť Mikuláš Černák.

  Rusko lupa
  Pavol Rusko | sita

  "Všetko čo tvrdí Mikuláš Černák sú klamstvá, výmysly a absolútne nič také som neurobil a nič také sa nestalo. Verím že vyšetrovanie prinesie odpovede na všetky otázky, a že s tým nemám nič spoločné, ale najmä na to, kto si celú túto kauzu vymyslel,” povedal Rusko krátko po tom čo opustil Justičný palác v Bratislave. V cele bol od 23. oiktóbra, keď ho zadržala polícia v nákupnom centre Eurovea.

   

  Rusko však prekvapil vyjadrením o tom kto stojí za jeho obvinením. “Všetko sú klamstvá a budeme hľadať odpoveď na otázku kto si ich vymyslel. Je to vhodná otázka pre vyšetrovateľov. Ten kto si to vymyslel je vo výkone trestu. Vôbec to nemusel byť pán Černák,” šokoval Rusko svojim vyjadrením. Zdá sa, že sa máme na čo tešiť a pár ľudí by sa mohlo obávať toho, čo chce Rusko povedať. 

   


  Mikuláš Černák obvinil Pavla Ruska z toho, že si uňho v roku 1997 za 20 miliónov korún objednal vraždu svojej vtedajšej obchodnej spoločníčky Sylvie Volzovej. Rusko mal už za objednávku vraždy zložiť zálohu vo výške pol milióna korún, čo potvrdil ďalší svedok. Ruska z objednávky vraždy usvedčuje Černák a ďalší mafián Miloš Kaštan. Samotný Rusko priznal stretnutie s Černákom, ale tvrdí, že si bol uňho overiť informáciu, či ho niekto nechce zavraždiť.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku