FAKT24
  RYANAIR VÝPREDAJ

  SLOVÁCI POZOR! Ryanair má odmenu pre voličov. Ak odmietnu Brexit, príde najväčší výpredaj v histórii!

  22.06.2016 17:40 / správy google+ twitter facebook

  Šéf leteckej spoločnosti Ryanair Michael O’Leary sa svojským spôsobom zapojil do predvolebnej kampane k hlasovaniu o Brexite.

  Michael O’Leary lupa
  Ryanair pripravuje poriadne prekvapenie. | archív

  Ak Briti vo štvrtok odhlasujú zotrvanie v Európskej únii, Ryanair podľa neho ponúkne najväčší výpredaj leteniek v histórii.

    

  "Ak Británia zahlasuje za zotrvanie v Únii, príde najväčší výpredaj leteniek v histórii Ryanairu určený pre ľudí, ktorí chcú navštíviť Európu. Táto akcia je zameraná predovšetkým na ľudí ako sú páni Johnson, Farage a Gove – teda ľudia, ktorí toho nevedia veľa o Európe a potrebujú určitý čas stráviť v zahraničí," povedal O’Leary pre Independent narážajúc na hlavných predstaviteľov kampane za Brexit. Šéf Ryanairu, ktorý je inak ostrým kritikom Únie tvrdí, že jeho spoločnosť by nikdy nenarástla do svojej súčasnej veľkosti bez jednotného európskeho trhu.

   

  Ryanair sa blysol už pred mesiacom, keď Britom žijúcim v zahraničí ponúkol letenky domov za 9,99 libry, ak prídu hlasovať proti Brexitu. Šéf kampane. ktorá je za odchod z Únie, Dominic Cummings to označil za korupciu. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku