FAKT24


sviatok má , zajtra

  OPÄŤ SA STRETNÚ

  Bude hádka o vražde? Pavol Rusko sa postaví zoči-voči Mikulášovi Černákovi!

  13.01.2018 12:18 / správy google+ twitter facebook

  Opäť sa stretnú. Pavol Rusko sa bude musieť stretnúť s Mikulášom Černákom, ktorý ho obviňuje z objednávky vraždy jeho obchodnej spoločníčky Sylvie Volzovej. Konfrotnáciu Ruska s Černákom požaduje vyšetrovateľ.

  Rusko lupa
  Pavol Rusko | sita

  To, že stretnutie Ruska s Černíkom naplánoval vyšetrovateľ oznámil pre TASR Ruskov obhajca Marek Para. Vyšetrovateľ chce pomocou konfrontácie odstrániť rozpory v ich výpovediach. “Momentálne vyšetrovateľ naplánoval vykonanie ďalších procesných úkonov, konkrétne výsluchy svedkov, ktoré budú prebiehať tak v Bratislave, ako aj mimo Bratislavy. Zároveň naplánoval konfrontácie medzi obvinenými,“ povedal Para pre TASR.

   

  Rusko poprepustení z cely prekvapil vyjadrením o tom kto stojí za jeho obvinením. “Všetko sú klamstvá a budeme hľadať odpoveď na otázku kto si ich vymyslel. Je to vhodná otázka pre vyšetrovateľov. Ten kto si to vymyslel je vo výkone trestu. Vôbec to nemusel byť pán Černák,” šokoval Rusko svojim vyjadrením. Zdá sa, že sa máme na čo tešiť a pár ľudí by sa mohlo obávať toho, čo chce Rusko povedať. 

   


  Mikuláš Černák obvinil Pavla Ruska z toho, že si uňho v roku 1997 za 20 miliónov korún objednal vraždu svojej vtedajšej obchodnej spoločníčky Sylvie Volzovej. Rusko mal už za objednávku vraždy zložiť zálohu vo výške pol milióna korún, čo potvrdil ďalší svedok. Ruska z objednávky vraždy usvedčuje Černák a ďalší mafián Miloš Kaštan. Samotný Rusko priznal stretnutie s Černákom, ale tvrdí, že si bol uňho overiť informáciu, či ho niekto nechce zavraždiť.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku