FAKT24
  MAFIA

  Tvrdé slová top policajta: Černák je sériový vrah! Viem prečo začal spolupracovať!

  20.02.2018 11:15 / správy google+ twitter facebook

  Šéf inšpekcie ministerstva vnútra Milan Lučanský sa do pozornosti médií dostal kvôli svojmu majetku. Teraz prehovoril o mafiánskom bossovi Mikulášovi Černákovi a jeho náhlej pohnútke spolupracovať s políciou. A veľa pekných slov preňho nemá.

  Černák lupa
  Mikuláš Černák | sita

  "Mikuláš Černák je za mrežami 20 rokov, odpykáva si doživotný trest. Máloktorého odsúdeného verejnosť vníma tak ako jeho. Začal komunikovať s políciou, výťažok z predaja jeho knihy išiel na konto chorých detí. Napriek tomu pochybujem, že úprimne oľutoval svoje činy a takto chce splatiť dlh ľuďom, ktorým zasiahol do života. Celé jeho prelomenie mlčania je podľa mňa účelové, aby sa podmienečne dostal na slobodu. Toto som povedal aj pred vyšetrovateľom. Všetky informácie, ktoré teraz Černák ponúka ako "spoluprácu s políciou" sme vedeli už v roku 2010,” tvrdí Lučasnký v rozhovore pre Čas.sk s tým, že polícia nemala prostriedky na to, aby informácie spracovala.

   

  Černákovci Lučanského obviňujú z toho, že mal ničiť dôkazy, vďaka ktorým mohli byť objasnené niektoré vraždy. Lučanský už v tejto veci podal trestné oznámenie a minister vnútra ho zbavil mlčanlivosti. Na Černáka však nemá dobré slová. “Je to sériový vrah. Černák, bývalý šofér autobusu, sa nechal počuť, že zavraždil takmer toľkých ľudí, koľko je sedadiel v autobuse,” dodáva Lučanský. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku