FAKT24
  SMUTNÁ SPRÁVA

  Bývalý poslanec KDH prehral svoj boj o život!

  11.03.2018 08:51 / správy google+ twitter facebook

  Bývalý poslanec KDH Pavol Minárik prehral svoj boj o život v bratislavskej nemocnici. Minárik bol hospitalizovaný od polovice januára, keď ho zrazilo auto a utrpel vážne zranenia.

  Minárik lupa
  Pavol Minárik | sita

  Infoprmáciu o úmrtí bývalého poslanca priniesol na svojom facebookovom profile bývalý minister vnútra Vladsimír Palko: "Náš priateľ Pavol Minárik zomrel dnes, 10. marca, na následky dopravnej nehody spred dvoch mesiacov. Vyjadrujem sústrasť jeho manželke Márii a trom deťom. Pavol bol mojím dobrým priateľom 42 rokov. Odpočinutie večné daj mu, Pane, a svetlo večné nech mu svieti. Nech odpočíva v pokoji."

   

  Palko tiež v januári informoval o nehode, pri ktorej Minárik utrpel vážne zranenia. “Náš dobrý priateľ Pavol Minárik utrpel ťažké zranenie, keď ho zrazilo auto. Jeho stav je vážny. Prosíme o modlitby za záchranu jeho života,” napísal na sociálnej sieti Vladiímír Palko. Minárik pôsobil v parlamente od roku 2002 do 2010 a v roku 2008 práve s Palkom odišiel z KDH a založil Konzervatívnych demokratov Slovenska.

   

  “Stalo sa to v Petržalke, išiel za priateľmi. Je v umelom spánku a je na tom vraj veľmi zle. Nemáme však podrobnosti a v súčasnom jeho stave neprichádza do úvahy, aby sme ho mohli navštíviť,” povedal pre Nový Čas Minárikov priateľ František Mikloško. Podľa hovorkyne nemocnice na Kramároch Evy Kliskej utrpel Minárik poranenie hlavy a jeho stavbol veľmi vážny. 

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku