FAKT24


sviatok má , zajtra

  BUSH VS. TRUMP

  Bush naložil Trumpovi: Múr na hranici s Mexikom nikdy nepostaví

  13.07.2016 13:15 / správy google+ twitter facebook

  Brat bývalého prezidenta Georgea Busha Jeb Bush sa obul do republikánskeho prezidentského kandidáta Donalda Trumpa, ktorý práve jeho porazil v primárkach.

  Jeb Bush lupa
  Bush neuspel v primárkach práve proti Trumpovi. | cnn.com

  Jeb Bush v rozhovore pre MSNBC povedal, že podľa neho Donald Trump nikdy nepostaví múr na hranici s Mexikom, ktorý veľkohubo sľubuje. Jeho fanúšikovia sa podľa Busha vďaka tomu budú cítiť podvedení.

    

  Bývalý guvernér Floridy verí, že Trump môže prezidentské voľby vyhrať a poraziť tak Hillary Clintonovú. To však bude mať devastujúce účinky na jeho priaznivcov, pretože určite nesplní svoje bombastické predvolebné sľuby. Bush povedal, že ak voľby vyhrá demokratka Hillary „bude smutný“. Ak by však vyhral Trump vyvoláva to obavy. „A práve preto nemôžem voliť ani jedného z nich. Nemôžem voliť Donalda Trumpa a nemôžem voliť ani Hillary Clintonovú. Prvýkrát v živote zažívam podobnú dilemu,“ povedal Jeb Bush.

   

  Podľa neho Trump v republikánskych primárkach uspel najmä vďaka tomu, že pochopil ako fungujú médiá a čo chcú. Miliardár z New Yorku následne iba dokonale využil príležitosť. 

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku