FAKT24


sviatok má , zajtra

  TRAILER

  To je rekordér! Trailer si za prvý deň pozrelo najviac ľudí!

  03.04.2017 00:00 / štýl google+ twitter facebook

  Román s jednoduchým názvom TO je považovaný za jedno z vrcholných diel amerického majstra hororu Stephena Kinga. Román sa v roku 1990 dočkal televízneho spracovania, ale v posledných rokoch sa čoraz častejšie hovorilo o novom filmovom spracovaní.

  Stephen King lupa
  To je rekordér! Trailer si za prvý deň pozrelo najviac ľudí! | FB Stephen King

  Napokon veci do svojich rúk zobrali producenti v štúdiu Warner Bros. A to pred pár dňami zverejnilo prvý trailer k novému filmu. A reakcia divákov bola naozaj nečakaná. Ukážku k očakávanému hororu si len za prvý deň pozrelo 197 miliónov ľudí po celom svete. To je úžasný nový rekord, keďže doterajšie prvenstvo držala ukážka na novú časť z filmovej série Rýchlo a zbesilo. Tú si však za 24 hodín pozrelo „iba“ 139 miliónov ľudí. Video zdieľalo iba na americkom Facebooku až 1,8 milióna ľudí.

    

   

  Réžiu novej adaptácie Kingovho románu z roku 1986 štúdio zverilo Andrésovi Muschettimu. Úlohu vraždiaceho klauna Pennywise zase dostal Bill Skarsgård. Ten sa musí pripraviť na porovnávanie s výborným Timom Currym, ktorý hral klauna v roku 1990. Film má celosvetovú premiéru 8. septembra.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku