FAKT24


sviatok má , zajtra

  NOVINKA NA TRHU

  Tieto nohavičky musíte mať! Neuveríte, akú majú funkciu a čo dokážu! Keď trpíte plynatosťou, nadúvaním či inkontinenciou sú pre vás ideálne!

  27.05.2016 00:00 / štýl google+ twitter facebook

  Do Česka a na Slovensko mieri nový spoločenský trend, tzv. dezodoračná spodnú bielizeň. Máloktorá spodná bielizeň sa pýši takou pridanou hodnotou ako táto. A čože je tou pridanou hodnotou?

  Plynatosť lupa
  Problémy rôzneho druhu už dnes nie sú neriešiteľné. | archív

  Dezodoračná bielizeň je unikátny druh spodnej bielizne, ktorá dokáže pohltiť telesné pachy (napr. z nadúvania, inkontinencie, menštruácie a pod.). V bežnej bielizni z bavlny je navyše vrstva s aktívnym uhlím, ktoré pohlcuje pachy. Technológiu vyskúšali a aplikovali v Británii, nechali si ju patentovať a nohavičky a boxerky vyrábajú od roku 2008.

    

  Hneď na prvý pohľad bielizeň zaujme svojím klasickým dizajnom, takže nikto nespozná jej mimoriadne vlastnosti. Bielizeň je tvorená mikrokeramickými časticami, ktoré zaisťujú jej absorbčné vlastnosti. Tkaninou je bavlna a elastín, takže bielizeň je aj veľmi pohodlná a pružná. Táto bielizeň je skutočný komfort pre ľudí, ktorí sa chcú cítiť dobre, sebaisto a pohodlne.

   

  Spodná bielizeň, ktorá dokáže neutralizovať pachy, sa stala doslova hitom medzi biznismenmi, ktorí veľa cestujú a chcú sa dlhodobo cítiť sviežo. Pozadu nezostávajú ani slávni športovci, ktorí si tieto trenky tiež obľúbili.

  | fakt24.sk

  Komentáre k článku