FAKT24


sviatok má , zajtra

  BIZNIS SO SEXOM

  Nový biznis: Zákazníci chcú sex-robota, ktorý sa podobá tejto celebrite

  20.08.2017 09:50 / štýl google+ twitter facebook

  Predaj sexuálnych pomôcok a najmä bábik, ktoré sa podobaj na reálne ženy je biznis, ktorý každým mesiacom rastie. Britský denník The Sun sa pozrel do zákulisia tohto biznisu a zistil, že zákazníci majú naozaj netradičné požiadavky.

  Marilyn lupa
  Marilyn Monroe | Ashton Productions

  Americká spoločnosť True Companion prišla s vôbec prvým sexuálnym robotom. Za “krásku” menom Roxxxy zákazník zaplatí 9995 dolárov. Za túto sumu si však môže dať jej vzhľad upraviť podľa svojich predstáv.

    

  Podľa predstaviteľa firmy Douglasa Hinesa zákazníci často chcú, aby sa robot podobal na ich zosnulé manželky. Okrem toho sa však v požiadavkách často opakuje aj meno jednej celebrity. A tou je hollywoodska legenda Marilyn Monroe.

   

  Spoločnosť však tieto požadavky zákazníkov musí odmietať. “Meno Marilyn vyskočí naozaj často. Problém je však v tom, že na to, aby sme mohli použiť jej podobu by sme potrebovali súhlas rodiny,” vysvetľuje Hines pre The Sun. Firma teda zákazníkom namiesto Marilyn ponúka sexuálneho robota, ktorý sa vzhľadom podobá na Marilyn. “Nemôžeme použiť Marilyn, ale pripravíme im krásnu blondínku s plou postavou,” dodáva Hines.

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku