FAKT24


sviatok má , zajtra

  HVIEZDNE VOJNY

  Tajomstvo Star Wars prezradené. Toto je posledný Jedi!

  09.09.2017 17:30 / štýl google+ twitter facebook

  V decembri sa do kín dostane nová časť filmovej ságy Star Wars s podtitulom Posledný Jedi. Film bude určite opäť veľkým hitom a zarobí stovky miliónov. Režisér Rian Johnson teraz pre The New York Times prezradil kto je Posledný Jedi.

  Star Wars lupa
  Lke Skywalker je posledným rytierom Jedi. | Walt Disney

  Fanúšikovia sa už mesiace dohadujú, či je posledným rytierom Jedi Luke Skywalker alebo mladá hrdinka filmu Sila sa prebúdza Rey. Alebo niekto úplne iný? Johnson všetky dohady vyriešil. Posledným rytierom Jedi je Luke Skywalker.

   

  Podľa Johnsona však žiadne veľké tajomstvo neprezradil, keďže to, že Skywalker je posledným Jedim bolo povedané už v úvode filmu Sila sa prebúdza. “Luke Skywalker zmizol. Za jeho neprítomnosti na rozvalinách Impéria povstal Prvý rád, ktorý neprestane kým Skywalker, posledný Jedi, nebude zničený,” hovorí sa v úvode filmu Sila sa prebúdza.

   

  “Vždy je tu možnosť na prekvapenie, na iný pohľad. Ale v našom príbehu je práve on posledným Jedim,” povedal Johnson v rozhovore pre The New York Times. Objavujú sa však teórie o tom, že všetko nie je úplne také jasné a Rey môže byť akousi novou formou rytiera Jedi. Odpoveď sa možno dozvieme už v decembri keď sa Posledný Jedi dostane do kín.

  redakcia | fakt24.sk

  Témy: star wars
  Komentáre k článku