FAKT24


sviatok má , zajtra

  KRÁĽOVSKÁ RODINA

  Bude ďalšia kráľovská svadba! Princ Harry sa ožení s herečkou Meghan Markle.

  27.11.2017 11:45 / štýl google+ twitter facebook

  Britský princ Harry sa ožení s americkou herečkou Meghan Markle. Správu potvrdili zástupcovia Clarence House, oficiálneho sídla Harryho otca, princa Charlesa. Dvojica, ktorá spolu randí od minulého roka, si svadbu naplánovala už na jar. Budúci ženích v oficiálnom stanovisku uviedol, že s radosťou oznamuje zasnúbenie a od rodičov 36-ročnej herečky už dostal požehnanie.

  Meghan Markle lupa
  Z herečky bude čoskoro princezná. | sita/ap

  O zásnubách, ktoré sa konali tento mesiac v Londýne, údajne vedela len kráľovná Alžbeta II. a niekoľko blízkych členov princovej rodiny. Manželia budú bývať v Nottingham Cottage v Kensingtonskom paláci.

   

  Princ Harry, celým menom Henry Charles Albert David, sa narodil 15. septembra 1984. Je mladším synom už zosnulej princeznej Diany a princa Charlesa. V súčasnosti je piatym v poradovníku čakateľov na trón. Okrem spomínaného otca sú pred ním aj starší brat William, jeho syn George a dcéra Charlotte.

   

  Meghan Markle je známa najmä ako Rachel Zane zo seriálu Kravaťáci (2011). Okrem toho účinkovala napríklad vo filmoch ako Nezabudni na mňa (2010), Šéfovia na zabitie (2011), Random Encounters (2013) či Anti-Social (2015).

  sita | fakt24.sk

  Komentáre k článku