FAKT24
  OSLAVA AKO MÁ BYŤ

  Televízie oslavujú narodeniny: Svojim divákom dajú nové programy ako darček

  05.03.2018 20:00 / štýl google+ twitter facebook

  Na konci februára oslávia sesterské televízie Mňam a Mňau TV narodeniny. Kým kulinárske Mňam TV oslávi už tretie narodeniny, mladší kanál Mňau TV čakajú druhé. Pri tej príležitosti obe televízie obmenia svoj existujúci program a dajú tak svojim divákom darčeky vo forme úplne nových relácií.

  MARTA STEWART lupa
  Marta Stewart | archív FAKT24

  Okrem toho Mňau TV nadelí viacerým útulkom, s ktorými dlhodobo mediálne spolupracuje, darčeky. "Tretie a druhé narodeniny oboch televíznych kanálov pre nás boli príležitosťou zamyslieť sa nad budúcnosťou našich staníc. Zvlášť pre Mňam TV sme priniesli úplne nové tváre a zahraničné show. Verím, že si naši diváci užijú od 26. februára nové show na Mňam TV," hovorí pal Milkovics, CEO S & P Broadcasting.

   

  Na Mňam TV sa vracajú aj divácky obľúbené tváre ako je Haylie Duff, Jamie Oliver alebo napríklad Annabel Langbein a to v pokračovaniach svojich šou alebo v úplne nových reláciách. Na Mňau TV pribudnú v programe nové sekcie V kostýme, Čas odpočinku, Zvieratká a technológie a Čas na desiatu. Okrem toho televízia Mňau ešte viac podporí zvieracie útulky, s ktorými dlhodobo mediálne spolupracuje. TV Mňau poskytne vybraným útulkom darčeky a naďalej bude v televízii aj na sociálnych sieťach prezentovať opustených miláčikov voľných na adopciu.

   

  Druhé narodeniny s TV Mňau oslávil Útulok Modřany, v ktorom si miestni psíkovia dokonca vychutnali exkluzívnu narodeninovú psiu tortu od firmy Dogtown, ktorá poslúžila na natáčanie spoločného narodeninového spotu. Pri jeho príprave sa štúdiá Mňam TV premenili na malú zoo. Okrem stálych psích hviezd sa v žiare reflektorov predviedli aj korytnačky Karel s Láďom, mačka Lola alebo ježko Molly. Posledným a určite nie zanedbateľným darčekom, ktorý spoločnosť prevádzkujúca televízne kanály Mňam a Mňau pre svojich divákov pripravila, je úplne nový kanál Kutil TV, ktorý odštartuje už čoskoro.

   

  redakcia | fakt24.sk

  Komentáre k článku